послуги

заміри

Дуже важливо при монтажі даху чи паркану зробити точні виміри, що дадуть потрібні дані для креслення та допоможуть зробити розрахунки на необхідну кількість матеріалів для робіт. Завдяки правильним замірам Ви уникнете зайвих витрат на матеріали.
Наш фахівець допоможе зробити заміри і необхідні розрахунки. Це дозволить безпомилково визначити потрібну кількість матеріалів і комплектуючих для Вашого проекту.

прорахунок

Після зняття замірів ми робимо креслення на спеціалізованій програмі, де точно бачимо скільки потрібно матеріалу для виготовлення замовлення. Також Ви можете прийти вже зі своїм кресленням і ми зробимо прорахунок по ньому. Після проведення прорахунку, ми надамо Вам дані про потрібну кількість матеріалів, комплектуючих та супутніх товарів для Вашого об’єкту, де вкажемо точну ціну за кожну позицію і загальну суму на всі матеріали.

виготовлення

Після прорахунку та узгодження ціни, ми починаємо виготовляти замовлення на власному виробництві. Наше підприємство має найсучасніше обладнання та використовує тільки якісну сировину. Вся продукція сертифікована, екологічна та проходить контроль якості, який відповідає вимогам ISO 9001. Після виконання замовлення, ми повідомляємо Вам про завершення роботи і відправляємо матеріали на Вашу адресу.

Монтаж

Також компанія ПРОФІ-М пропонує послуги кваліфікованого та якісного монтажу на Вашому об’єкті.  Для цього ми висилаємо досвідчену бригаду до Вас, яка проводить всі необхідні операції. Ми контролюємо весь етап робіт із самого початку і до повного завершення. Термін виконання і ціна монтажу залежить від об’єму робіт та обговорюється з менеджером. Після завершення Ви приймаєте роботу і насолоджуєтесь результатом.