Про компанію “Профі-М”

В 2004 році було створено ТзОВ Юнімекс-К – так ми вперше заявили про себе на ринку будівельних матеріалів. Сферою діяльності торгової марки UNIMEX була реалізація будівельних матеріалів в роздріб і гуртом по Івано-Франківській обл. Ми були першими в західному регіоні, кому довірили просування таких дорогих і якісних брендів, як LAFARGE (гіпсокартонні системи) та KNAUF insulation (мінеральна та базальтова вата). Іми не підвели – нам вдалося стати лідером продаж цих торгових марок і завоювати репутацію серед виробників Європейських брендів.

У відповідь на запрошення компанії SKANMIX представляти і реалізовувати продукцію їхнього виробництва, а саме сухі будівельні суміші ,було створено ТзОВ Сканмікс Захід. Ми зібрали команду топ менеджерів, з якими досягли та утримували лідируючу позицію за обсягами продажів по Україні.

Наша амбіційність ніколи не давала стояти на місці , тому в 2009 році компанія пройшла ребрендинг і як ТзОВ Гранд Стілл (GS Grand Steel) вийшла на ринок в якості виробника профілю до гіпсокартону. Було закуплено обладнання фінського виробника «Фінпрофіль» і на площах 7000 кв.м. в місті Долина успішно розпочата діяльність.

Зусиллями всієї команди було створено дистрибюторську мережу по всій західній Україні і в Києві. Профіль нашої торгової марки GS успішно завойовував ринок, ми планомірно поширювали лінійку продукції та запускали нові проекти.

Одним із таких проектів був запуск виробництва профнастилу. Нашими партнерами і постачальниками сировини були такі відомі компанії, як USS Kosice (Словаччина), Завод імені Ілліча (м.Маріуполь), ЗАО Модуль-Україна (м.Кам’янець Подільський). В поточних планах на той момент було збільшити асортимент профнастилу, а також запустити лінію металочерепиці і комплектації. Але наш переможний марш перервали події 2013 року, які не хочеться згадувати і тут описувати.

На даний момент нами створену нову компанію і торгову марку Профі-М.

Завдяки тим, хто залишився вірним мені і моїй компанії, а також партнерам та людям, які мене підтримали, реалізований проект будівництва нового сучасного заводу в м. Калуш.

Закуплено нове обладнання для виробництва профілю для гіпсокартону, металочерепиці, євробрусу, сайдингу, штахетника, запущено цех штампування. Ми відновили співпрацю зі своїми дистрибюторами, створили нову мережу і розширюємо її. У нас багато амбітних планів і нових проектів в процесі запуску. Ми сворюємо осередок людей, які хочуть розвиватись, мають амбіції та внутрішній ресурс.

Ми раді бачити Вас серед своїх партнерів, клієнтів, друзів. Ми завжди готові підставити плече допомоги, порадіти разом з Вами Вашим досягненням і поділитись своїми.

З повагою, Михайло Перегінець та команда.